Kontakt z działem handlowym poprzez Gadu-Gadu


Ogrzewanie słoneczne - Kolektory solarne


Energia promieniowania słonecznego stanowi największe źródło energii, którym dysponuje człowiek. Ponadto jest darmowym źródłem ciepła, za które nie otrzymuje się rachunków.

Każdy z nas, decydując z jakiego źródła energii będzie korzystać, aby ogrzać wodę użytkową, wodę w basenie lub ogrzać własny dom, biuro lub inne budynki powinien zwrócić uwagę na ile wybrane źródło jest stabilne cenowo, dostępne oraz bezpieczne dla naszego środowiska naturalnego.

Oferowane przez nas kolektory słoneczne pracują przez cały rok nie tylko w słoneczne, ale również w pochmurne dni przechwytując tzw. promieniowanie cieplne rozproszone oraz odbite od powierzchni Ziemi. Korzystając z urządzeń takich jak kolektory słoneczne przyczyniasz się do ochrony środowiska, dbasz o przyszłość Twoich najbliższych oraz oszczędzasz pieniądze.


Specjalistyczny salon techniki grzewczej i sanitarnej oferuje:

Kotły gazowe C.O. Kotły na paliwa stałe Kominki
Kolektory słoneczne Artykuły elektryczne Armatura sanitarna
Stacje uzdatniania wody Systemy kominowe Ogrzewanie podłogowe
Wyposażenie łazienek Armatura grzejnikowa Pompy i hydrofory
Podgrzewacze wody Regulatory i sterowanie Systemy wentylacji
Artykuły metalowe

W naszym specjalistycznym salonie oferujemy produkty najlepszych producentów:

Zobacz więcej szczegółów o produktach oferowanych przez nasz sklep wchodząc na strony internetowe producentów poprzez logotypy umieszczone poniżej.

Ariton Armatura De Dietrich Dospel Elektromet Jeremias Junkers Kermi Kisan Radson Solar-Pro Termet Vaillant Viega Viessmann Zębiec Żywiec Omnigena Koło Cersanit
Na bloga liczniki      2010 RYŚ - Technika grzewcza i sanitarna.

strony internetowe: BITAX.PL